Dla kogo ten kurs?

Kurs JavaScript w praktyce przeznaczony jest dla osób, które znają podstawy języka HTML w stopniu umożliwiającym stworzenie prostej strony internetowej. Jeśli jeszcze tego nie potrafisz, pobierz i przeczytaj darmowy podręcznik, który jest dostępny na naszej stronie: darmowy kurs HTML.

Czas trwania i forma kursu

Kurs trwa 3 miesiące.

Każdego tygodnia otrzymasz na maila materiały oraz zadania do wykonania. Napisany przez siebie program pod koniec tygodnia prześlesz swojemu opiekunowi, który sprawdzi Twoją pracę i oceni ją. W przypadku pytań możesz korespondować mailowo ze swoim opiekunem. Po zakończeniu kursu stworzysz swój program dyplomowy, a po uzyskaniu pozytywnej oceny, otrzymasz certyfikat wystawiony przez polską firmę informatyczną Praktyka.net Sp. z o.o.

Cena kursu

Pierwsza lekcja to lekcja próbna. Jeśli będziesz z niej niezadowolony, przerywasz kurs i nie musisz za nią płacić.

Regularna cena kursu to 149 zł miesięcznie.
Obecna cena promocyjna to 99 zł miesięcznie.

Rozpocznij lekcję próbną

Aby rozpocząć lekcję próbną, prześlij nam swój adres mailowy:

Twój e-mail:
Twoje imię:
Ile masz lat:

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Praktyka.net Sp. z o.o. Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie do realizacji kursu. Oznacza to, że nie zostaną nikomu udostępnione i nie będą wykorzystywane do innych celów, np. marketingowych.